1 hond toegestaan, meer op aanvraag.
Beschrijving van Montcléra - Maison de vacances Montcléra 4 pers
Dit vakantiehuis ligt tussen de rivieren de Lot en de Dordogne en heeft een prachtig uitzicht op de beboste heuvels. Het is een karakteristiek huis met veel charme. In de tuin is er altijd wel een hoekje om van de zon te genieten. De linde biedt schaduw als je die nodig hebt. Tuinmeubelen en barbecue staan tot je beschikking! Er is genoeg ruimte voor kinderen om te spelen op het enorme terrein van 4 hectare. Er is ook een tennisbaan, dus perfect om een balletje te slaan met je vrienden! Het huis is aangesloten op het glasvezelnetwerk, dus er is supersnel internet. Het huis straalt een warme sfeer uit dankzij de authentieke houten balken aan het plafond in de woonkamer en keuken. De slaapkamers zijn bereikbaar via een buitentrap. Boodschappen kun je doen in Cazals (5 km). Op zondag is er markt: verse producten rechtstreeks van de velden, en tegen zeer lage prijzen! Er is ook een zwemmeer met een klein strandje, spelletjes en waterfietsverhuur. Villefranche-du-Périgord (6 km) heeft een zwembad. Er is genoeg te doen in de omgeving. Bezoek bijvoorbeeld het prachtige dorpje Arques (6 km) en het Zadkine museum. En vergeet de middeleeuwse steden Gourdon (20 km) en Cahors (29 km) niet. In deze laatste kun je de ophaalbrug van het oude fort bewonderen of gewoon wat winkelen. De Dordogne is ook niet ver weg, dus bezoek zeker de prachtige dorpen Domme (26 km) en La-Roque-Gageac (29 km).
bijzonderheden bij deze vakantiewoning:
- Om onnodig wachten te voorkomen, verzoeken we je vriendelijk om de beheerder 1 uur voor aankomst te informeren over je verwachte aankomsttijd
Grondstuk/tuin
Wij hebben geen informatie of dit huis wel of niet een gesloten of omheinde tuin/grondstuk heeft. Als dit heel belangrijk voor je is, raden we je aan om dit nog even door ons te laten navragen bij de huiseigenaar. Dat kun je gewoon doen d.m.v. een online boekingsaanvraag. We kunnen een aanvraag altijd nog kosteloos annuleren.
Haard
Lekker luieren bij de open haard. Dat kan ook in dit huis.
Omgeving & handige adressen
Voor dit huis hebben we allerlei gegevens verzameld over de omgeving. Hieronder bij In de omgeving tonen we je informatie over de directe omgeving van het huis.
Als je via DogsIncluded een vakantiehuis boekt, ontvang je daarnaast van ons allerlei handige adressen in de buurt van je accommodatie.
Denk hierbij aan de contactgegevens van de dichtstbijzijnde dierenartsen en dierenwinkels. Maar ook supermarkten in de buurt, geldautomaten, dokters en/of ziekenhuizen, restaurants en eventuele musea in de omgeving.
Informatie over de tuin
- terras
- tuin